KategoriaAktualności

Językowe Podsumowanie

Dobiegł końca projekt TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO, który trwał od 25 lutego do 1 marca 2019 roku. Na apelu podsumowującym działania polonistyczne wyłoniono laureatów poszczególnych konkursów:   Szkolne Dyktando dla Uczniów Klas IV – VIII: I miejsce i tytuł „Mistrza Ortografii”  – Maria Kaczmarczyk II miejsce – Anna Kaczmarczyk III miejsce – Emilia Widera   Szkolny Konkurs „Byki, byczki – czyli językowe potyczki” i zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego: I miejsce – Anna Kaczmarczyk I miejsce – Mateusz Kachel   Szkolny Konkurs „Selfie z książką”: I miejsce – Zuzanna Tomica II miejsce – Zuzanna Wojciuch III miejsce – Maja Cuber   Szkolny Konkurs […]

Czytaj więcej
Skip to content