Dobiegł końca projekt TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO, który trwał od 25 lutego do 1 marca 2019 roku. Na apelu podsumowującym działania polonistyczne wyłoniono laureatów poszczególnych konkursów: Szkolne Dyktando dla Uczniów Klas IV – VIII: I miejsce i tytuł „Mistrza Ortografii” – Maria Kaczmarczyk II miejsce – Anna Kaczmarczyk III miejsce – Emilia Widera Szkolny Konkurs „Byki, byczki – czyli językowe potyczki” i zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego: I miejsce – Anna Kaczmarczyk I miejsce – Mateusz Kachel Szkolny Konkurs „Selfie z książką”: I miejsce – Zuzanna Tomica II miejsce – Zuzanna Wojciuch III miejsce – Maja Cuber Szkolny Konkurs […]
Czytaj więcej

