W trzeci czwartek miesiąca wszyscy nauczyciele są dostępni od 17.00 do 18.00.
Z powodów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze umówienie się z nauczycielami na konsultację drogą e-mail.
Nazwisko i imię | Dzień i godzina |
Antosz Beata | czwartek 8.54-9.45 |
Baczewska Narcyza | poniedziałek 16.20-17.20 |
Bednarz Przemysław | poniedziałek 17.30-18.30 |
Bętkowska Jadwiga | 1. piątek 14.30-15.30 |
Blicharska Edyta | 1. czwartek 16.25-17.25 |
Błachut Beata | – |
Błachuta Aneta | czwartek 16.20-17.20 |
Borgiel Joanna | piątek 7.40-8.40 |
Borowczyk Marzena | czwartek 15.30-16.30 |
Bzura Monika | poniedziałek 15.25-16.25 |
Chudek Danuta | wtorek 7.00-8.00 |
Cieślińska Danuta | czwartek 14.30-15.30 |
Czech Elżbieta | środa 7.50-8.50 |
Czempiel Bogusława | czwartek 7.00-8.00 |
Czubak Joanna | – |
Dymarz Małgorzata | środa 15.30-16.30 |
Florek Bożena | – |
Garbalska Elżbieta | wtorek15.25-16.25 |
Grolik Anna | poniedziałek 15.35-16.35 |
Gutkowska Ewa | czwartek 7.00-8.00 |
Horodecka Ewelina | 1. środa 7.00-8.00 |
Hwozdeńska Magdalena | czwartek 15.30-16.30 |
Jankowska Iwona | poniedziałek 7.00-8.00 |
Jesipowicz Magdalena | środa 7.00-8.00 |
Jurasz Aleksandra | piątek 6.30-7.30 |
Kamiński Rafał | 1. wtorek 14.30-15.30 |
Kasperska Justyna | poniedziałek 7.00-8.00 |
Knap Agata | czwartek 14.40-15.40 |
Knapek Joanna | 1. czwartek 16.20-17.20 |
Krzemień Małgorzata | środa 16.00-17.00 |
Krzyżowska-Lux Ewelina | środa 14.25-15.25 |
Kuc Agata | poniedziałek 20.00-21.00 |
Kurtok Iwona | wtorek 15.30-16.30 |
Machaczka Łukasz | czwartek 16.15-17.15 |
Marks Gabriela | wtorek 7.00-8.00 |
Michalak Alicja | czwartek 7.00-8.00 |
Oberska Marzena | środa 14.00-15.00 |
Osowska Milena | poniedziałek 15.30-16.30 |
Pajestka Wiesława | czwartek 7.00-8.00 |
Rusinek Justyna | piątek 16.00-17.00 |
Schnabel Beata | piątek 7.00-8.00 |
Sikora Ewelina | środa 6.30-7.30 |
Skóra Karolina | środa 7.00-8.00 |
Spławiński Michał | drugi czwartek 14.40-15.40 |
Sporysz Marcela | Środa 14.30-15.30 |
Stec-Żmija Krystyna | poniedziałek 7.00-8.00 |
Stryczek Kinga | czwartek 15.30-16.30 |
Stęszewska Katarzyna | środa 13.45-14.45 |
Swadźba Artur | 1. środa 7.00-8.00 |
Szkodny Małgorzata | – |
Szlęk Agnieszka | wtorek 15.30-16.30 |
Świtek Anna | – |
Tomkiewicz-Bętkowska Aleksandra | czwartek 7.45-8.45 |
Tworuszka Danuta | czwartek 14.40-15.40 |
Walczak Anna | środa 7.00-8.00 |
Wądołowska-Rabsztyn Magdalena | piątek 10.30-11.30 |
Wosik Mariola | czwartek 14.30-15.30 |
Zioła-Nadolny Agnieszka | poniedziałek 15.30-16.20 |
Żmuda-Mroczka Urszula | piątek 7.00-8.00 |
Huk Tomasz | środa 14.00-15.00 |