Opłata za posiłki

1. Opłatę za posiłki należy wnosić za cały miesiąc z góry do dnia 27-go miesiąca poprzedzającego dany miesiąc.
  2. Koszt obiadu wydawanego w stołówce szkolnej wynosi:dla ucznia – 3.50zł
  3. dla dziecka na podstawie decyzji przyznanej przez MOPS – w wysokości rzeczywistego jednostkowego kosztu posiłku wyliczonego dla naszej placówki
  4. dla pracownika szkoły – w wysokości rzeczywistego jednostkowego kosztu posiłku wyliczonego dla naszej placówki
  5. Opłaty można dokonywać wyłącznie na rachunek bankowy.   Należy wysłać intendentowi potwierdzenie przelewu na adres: stolowka@sp11katowice.pl.
  6. W tytule opłat należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz ,za który  miesiąc dokonuje się wpłaty (transakcje bankowe są widoczne z opóźnieniem na rachunku szkoły)
  7. W przypadku spóźnionej opłaty za obiad wymagane jest potwierdzenie wpłaty za obiady mailem lub kopii przelewu

Opłata za obiady

INFORMUJĘ , ŻE W DNIACH 17.03-18.04.2021 STOŁÓWKA BĘDZIE NIECZYNNA

INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA STOŁÓWKI SZKOLNEJ ZOSTANĄ PODANE PO OGŁOSZENIU NOWYCH DECYZJI W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA SZKÓŁ

ZWROTY ZA DNI NIEWYKORZYSTANE ZOSTANĄ ROZLICZONE NA KONIEC MIESIĄCA

INFORMACJA O OPŁATACH ZA MIESIĄC KWIECIEŃ BĘDZIE PODANA W CHWILI,GDY ZAPADNIE DECYZJA O POWROCIE DZIECI DO SZKOŁY.

NA CHWILĘ OBECNĄ PROSZĘ O NIE WPŁACANIE OPŁAT ZA OBIADY ZA MIESIĄC KWIECIEŃ

OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC KWIECIEŃ WYNOSI………………….

PŁATNE DO

PROSZĘ O PRZESŁANIE POTWIERDZENIA WPŁATY NA ADRES STOŁÓWKI :stolowka@sp11katowice.pl

JEŻELI OBOSTRZENIA ZOSTANĄ PRZEDŁUŻONE DLA DZIECI KLAS

4-8 ZAPRASZAMY DO ZAKUPU OBIADÓW NA WYNOS

WYDAWANIE POSIŁKÓW NA WYNOS W GODZ.12.00-13.00

KOSZT CAŁKOWITY OBIADU WRAZ Z OPAKOWANIEM WYNOSI:

3,50ZŁ/DZIEŃ (OBIAD) +1ZŁ/DZIEŃ (OPAKOWANIE) =4,50ZŁ

WPŁATĘ ZA W/W OBIADY NALEŻY UIŚCIĆ NA KONTO STOŁÓWKI A ZA OPAKOWANIE U INTENDENTKI.

POTWIERDZENIE WPŁATY ORAZ INFORMACJĘ O KORZYSTANIU Z OBIADÓW NA WYNOS NALEŻY ZGŁOSIĆ NA ADRES STOŁÓWKI :stolowka@sp11katowice.pl

Bardzo proszę o terminowe wpłaty!

Odsetki za opłacenie po terminie należności za obiady naliczane będą na podstawie art.Kodeksu cywilnego w ustawowej wysokości – 7%

Uwaga!!!

Wpłaty za obiady należy dokonywać na dotychczasowy rachunek bankowy, numer konta bez zmian:
PKO BP 85 1020 2313 0000 3402 0515 7013

Zarządzenie dyrektora szkoły

Zasady organizacyjne

1. Stołówka szkolna jest miejscem przeznaczonym wyłącznie do spożywania posiłków.
  2. Za porządek w stołówce odpowiadają: intendent, wyznaczony pracownik obsługi, dyżurujący nauczyciel.
  3. Na tablicy ogłoszeń intendent wywiesza aktualny jadłospis na cały tydzień.

Wydawanie posiłków

Obiady wydawane są dla :

• Uczniów wnoszących opłaty indywidualne
  • Uczniów, których dożywianie finansuje MOPS i sponsorzy
  • Pracowników, którzy opłacili posiłek

Godziny w których wydawane są posiłki: 11.30 – 14.00

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ DOTYCZĄCĄ PANDEMII GODZINY SPOŻYWANIA POSIŁKÓW PODCZAS PRZERW CZY ZAJĘĆ LEKCYJNYCH SĄ WYZNACZANE DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS .

PRZERWY NA SPOŻYWANIE POSIŁKÓW ZOSTAŁY RÓWNIEŻ NA TEN CZAS WYDŁUŻONE

Przerwy obiadowe podczas pandemii:

11.30-11.40 11.45-12.00 12.05-12.20 12.25-12.35

12.40-12.50 12.50-13.05 13.10-13.25 13.30-13.40 13.45-13.55

Przerwy obiadowe:

13.25 -13.40

Podczas wydawania obiadów w stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłek. Zabrania się pobytu w pomieszczeniach stołówki osobom nie spożywającym posiłków, w tym również rodzicom uczniów.

Z obiadów korzysta tylko osoba, która ma opłacone posiłki.

Zasady korzystania ze stołówki:

• Posiłki należy spożywać w sposób kulturalny w spokoju i ciszy.
  • Na przerwach obiadowych uczniowie ustawiają się w kolejce przed stołówką.
  • Przed okienkiem gdzie wydawane są obiady mogą znajdować się najwyżej trzy osoby.
  • Zupy stoją na stołach w wazach – uczniowie nalewają sobie sami . Uczniom kl. I oraz II zupę na talerz nalewa nauczyciel. Drugie danie i kompot uczniowie odbierają sami i przenoszą do stolika.
  • Po zjedzeniu obiadu uczniowie odnoszą puste talerze do okienka „zwrot naczyń”.
  • W trakcie konsumpcji obowiązuje kulturalne zachowanie.
  • Podczas obiadu nad porządkiem i bezpieczeństwem uczniów czuwają dyżurujący nauczyciele.
  • Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości zauważone podczas konsumpcji należy natychmiast zgłaszać nauczycielowi pełniącemu dyżur.

Zasady zwrotu opłaty za niewykorzystane obiady

1. Nieobecność na obiadach należy zgłosić intendentowi stolowka@sp11katowice.pl
  2. Po uprzednim zgłoszeniu nieobecności ucznia w szkole, zwraca się opłatę za niewykorzystany posiłek od dnia następnego.
  3. Rodzic zobligowany jest do podania numeru konta na który zwrot ma być przekazany.
  4. W przypadku nie podania numeru konta zwrot możliwy do odbioru jedynie osobiście w kasie Centrum Usług Wspólnych Wita Stwosza 7, termin odbioru gotówki będzie konkretnie podany przez intendenta.
  5. Zwroty przekazywane na rachunek bankowy po zakończeniu  miesiąca .
  6. W przypadku planowanej nieobecności należy zgłosić ten fakt przynajmniej 1 dzień wcześniej.
  7. W przypadku nie korzystania z obiadów z powodu wyjazdu zorganizowanego (wycieczka klasowa) rodzic zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu  nie później niż trzy dni  przed planowanym wyjazdem.
  8. W przypadku wyjścia zorganizowanego (kino, teatr) zgłasza ten fakt intendentowi rodzic z jednodniowym wyprzedzeniem do godz.13.00- tej.

Jadłospis 15-17.03.2021r.

Uwaga: większość produktów używanych w kuchni może zawierać śladowe ilości alergenów. Szczegółowa informacja dostępna u intendenta

W DNIACH 17-19.03.2021 ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY KLAS ÓSMYCH

Z UWAGI NA BRAK OSTATECZNYCH REZYGNACJI CZY POTWIERDZEŃ W SPRAWIE KORZYSTANIA Z POSIŁKÓW W TYCH DNIACH ,INFORMACJA O KORZYSTANIU ZE STOŁÓWKI ZOSTANIE PODANA WE WTOREK 16.03.2021