Kółka zainteresowań

Nazwa zajęćAdresatTerminProwadzący
Koło przyrodnicze1aponiedziałek, 9.50-10.35Elżbieta Garbalska
Koło artystyczne „Kreaturki Mądrej Główki”1bpiątek, 10.45-11.30Magdalena Wądołowska-Rabsztyn
Koło przyrodnicze1cpiątek, 9.50-10.35Joanna Czubak
Koło artystyczne2aŚroda 15.30-16.15Beata Schnabel
Koło szachowe2bśroda, 9.50-10.35Narcyza Baczewska
Innowacja matematyczno-przyrodnicza „Pierwszy start”3a, 3c 3bpiątek 12.45-13.30 czwartek, 11.40-12.25 co trzy tygodnieElżbieta Czech
Koło kulinarne „Sam gotuję i zdrowo się czuję”3bponiedziałek, 13.50-14.35  Justyna Kasperska
Koło artystyczne „Nasza planeta, nasz dom”3cczwartek, 8.00-8.45Anna Winiarz
Koło techniczno-artystyczne5aponiedziałek, 13.50-14.35Bogusława Czempiel
koło kulinarne  „Sam gotuję i zdrowo się czuję”5bco dwa tygodnie, wtorek, 14.45 – 16.15Ewelina Sikora
Chór6a, 7a, 8awtorek, środa, czwartek 13.45-14.30Anna Grolik
Koło artystyczne6bczwartek, 15.40-16.25Joanna Knapek
Koło sportowe Tenis stołowy6bpiątek, 9.50-10.35Łukasz Machaczka
Koło kulinarne „Sam gotuję i zdrowo się czuję”  7bponiedziałek, 14.45-15.30  Justyna Kasperska
Koło artystyczne7cczwartek, 14.45-15.30Joanna Knapek
Koło matematyczne7a, 7c, 7dpiątek, 7.10-7.55Agata Knap
Koło demokratyczne8a+ zaproszeni uczniowieśroda, 7.10-7.55Joanna Borgiel
Koło matematyczne8bpiątek, 8.00-8.45Elżbieta Czech
Koło szachowe „SKOCZEK” według harmonogramuN. Baczewska
Klub przyjaciół klasy8atermin ruchomyA.Błachuta
Szkolne Koło Wolontariatu według harmonogramuD.Cieślińska
SOS matematyka według harmonogramuE.Czech
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego7,8według harmonogramuM. Hwozdeńska
Zajęcia biblijno- plastyczne termin ruchomyI. Jankowska
Koło matematyczne8bwedług harmonogramuE. Czech
Zajęcia dodatkowe z matematyki5a, 6a, 7a, 8c, 7dwedług harmonogramuA. Knap
Cykliczne wyjścia do Galerii BWA
w Katowicach
 według ustalonych terminów warsztatówJ. Knapek
Kółko ekologiczne według harmonogramuE. Krzyżowska-Lux
Realizacja programu Erasmus + zgodnie z terminarzem spotkańA. Kuc                   J. Knapek W. Pajestka
Zajęcia z geografii według harmonogramuW. Pajestka
Przygotowanie do wczesnej komunii według harmonogramuM. Sporysz
Koło sportowe przygotowanie do zawodów według potrzebK. Stec-Żmija
Zajęcia z fizyki    w miarę potrzebD. Tworuszka
Koło teatralne „Teraz My” według harmonogramuA. Walczak  
Zajęcia z dydaktyczno- wyrównawcze z chemii   w miarę potrzebM.Wosik
Prowadzenie gazetki szkolnej „Klub Młodych Redaktorów” termin ruchomyA.Zioła-Nadolny M. Dymarz

Szkolna telewizja termin ruchomyM. Osowska
Zajęcia z matematyki dla ucznia uzdolnionego wg harmonogramuG. Marks
Zajęcia dodatkowe z matematyki  8a, 8c, 6bwg harmonogramuG. Marks
„Badacze tajników przyrody” według harmonogramuM. Wosik