Półkolonie letnie SP 11

Letnie półkolonie w SP 11  – „ Lato, lato, co Ty na to?”

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na półkolonie w ramach akcji „Lato w mieście”  w terminach:

  • I turnus:  24.06 – 28.06.2024 r.
  • II turnus: 01.07 – 05.07.2024 r.
  • III turnus: 19.08 – 23.08.2024 r.

Zajęcia będą miały charakter stacjonarny. Będą się odbywały na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. W programie min.: warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe na boisku i placu zabaw, wyjście na basen, na wodny plac zabaw, wyjście do kina, wędrówki do parku, zajęcia z kodowania, warsztaty kulinarne, wyjście do muzeum itp.

W czasie półkolonii zapewniamy obiad dla uczestników (przygotowywany w szkolnej kuchni).

 Czas trwania półkolonii: 8.00 – 15.00.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 30 maja 2024 r. Zapisy w sekretariacie szkoły (Należy wypełnić wniosek i kartę wypoczynku wraz dokonać odpłatności za półkolonie).  

Organizacja wypoczynku i opieki dla najmłodszych dzieci w ramach akcji „Lato w mieście” jest możliwa w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia  w ścisłym reżimie sanitarnym.

Szczegółowych informacji udziela Pani mgr Beata Antosz: ba@sp11katowice.pl

lub sekretariat szkoły: tel. 32 25715 85

Ilość miejsc ograniczona!

Karta kwalifikacyjna

Skip to content