Sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły w projekcie „Miejska Dżungla” organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Katowic. Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym otrzymała uczennica klasy 4c Paulina Łaba GRATULUJEMY SUKCESU !!!
Czytaj więcej






