Z RADOŚCIĄ I DUMĄ PRAGNIEMY PRZEDSTAWIĆ EFEKTY REMONTU ŚWIETLICY

Dzięki wsparciu marki Stobud oraz partnerów konkursu „Piękna klasa”, środkom zdobytym ze zbiórki makulatury a także finansom pozyskanym z budżetu szkoły udało Nam się podczas wakacji wykonać kompleksowy remont pomieszczenia świetlicy szkolnej.

 Inspiracją do nowej aranżacji Naszej świetlicy był podwodny świat. Pięknie pomalowane ściany, kolorowe obrazy i ręcznie wykonane malunki ścienne, (których autorką jest jedna z Naszych zdolnych nauczycielek) sprawiły, że teraz Wszyscy czujemy się w świetlicy jak „ryby w wodzie”.

                Ogromne wyrazy wdzięczności pragniemy przekazać Wszystkim zaangażowanych w zbieranie like’ów pod postem w I etapie konkursu „Piękna klasa”. To dzięki głosom rodziców, nauczycieli, uczniów i całej społeczności szkolnej udało się Nam zebrać wystarczającą ilość polubieni i wygrać materiały (farby) na remont świetlicy. DZIĘKUJEMY!!!

W tym roku szkolnym przystępujemy do III etapu konkursu i ponownie potrzebujemy Waszego wsparcia w aktywnym głosowaniu i komentowaniu posta konkursowego. Więcej szczegółów dotyczących III etapu konkursu już w krótce!!!

Skip to content