UWAGA! RUSZYŁO GŁOSOWANIE W KONKURSIE „PIĘKNA KLASA”!

LINK DO GŁOSOWANIA: https://www.facebook.com/fachowysasiad/photos/pcb.2437250836353046/2436506463094150/?type=3&theater

Świetlica szkolna przystąpiła do 3etapu konkursu. W związku z tym ponownie potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania w głosowanie i komentowanie na portalu społecznościowym facebook organizatora akcji – firmy STOBUD.

Na Facebooku Organizatora zostanie utworzony post konkursowy ,,Piękne Klasy”.
Pod postem zostaną zamieszczone zdjęcia obrazujące metamorfozy Klas zakwalifikowanych do konkursu po II Etapach. Tam tez będzie można głosować na wybraną Klasę poprzez oznaczenie – ,,Lubię to!” lub ,,Super” .
Punkty przyznawane będą za wyrażenie emocji pod wybraną Placówką (Klasą). Jedna osoba może oddać 1 komentarz. Punkty będą naliczane jednorazowo.
a) 1 pkt za ,.Super”
b) 5 pkt za ,, inspirujący komentarz”
Na Klasę może głosować każdy: nauczyciele, rodzice, dzieci, znajomi…
Czas trwania glosowania w dniach od 20 września do 6 października 2019 do godziny 12.00.
Zdjęcie, które zdobędzie największą ilość świadomie oddanych głosów – wygrywa.

Prosimy o pełną mobilizację i aktywne głosowanie w konkursie!

Nagrodami przeznaczonymi dla Laureatów Konkursu są:
A . Nagroda za I miejsce – nagroda dla uczniów i opiekuna Klasy:
BONY ZAKUPOWE o wartości 2000 zł na zakupy w markecie Stobud

B. Nagroda za II miejsce:
BON ZAKUPOWY o wartości 500 zł, upominki dla uczniów.
C. Nagroda za III miejsce:
BON ZAKUPOWY o wartości 300 zł, upominki dla uczniów.

Ewentualnie pozyskane środki w konkursie świetlica szkolna planuje przeznaczyć ma zakup rolet do nowo wyremontowanej świetlicy.