Międzyszkolny konkurs plastyczny „JUBILEUSZOWA KARTKA URODZINOWA DLA MOJEJ SZKOŁY”

„JUBILEUSZOWA KARTKA URODZINOWA DLA MOJEJ SZKOŁY”.

Konkurs polega na wykonaniu najpiękniejszej i najciekawszej kartki urodzinowej z okazji 100 – lecia Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

●   Konkurs organizowany jest w związku z obchodami 100 – lecia istnienia naszej szkoły.

●   Koordynatorem konkursu jest świetlica szkolna Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

●   Konkurs adresowany jest do uczniów kl. I – VIII Katowickich Szkół Podstawowych.

Szczegóły konkursu w regulaminie oraz u organizatorów. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!