AutorEwelina Sikora

Certyfikat dla naszej szkoły w programie „Trzymaj formę!”

Z dumą informujemy, że nasza szkoła kolejny raz została wyróżniona certyfikatem udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj formę!”. W roku szkolnym 2025/2026 braliśmy udział w już XIX edycji tego ważnego przedsięwzięcia, które od lat promuje zdrowy i świadomy styl życia wśród dzieci i młodzieży. Program „Trzymaj formę!” to inicjatywa o wyjątkowym charakterze, łącząca edukację żywieniową z promowaniem aktywności fizycznej. Jego celem jest kształtowanie dobrych nawyków już od najmłodszych lat, tak aby uczniowie nie tylko lepiej rozumieli znaczenie zdrowej diety i ruchu, ale również chętniej wprowadzali te wartości w życie. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie i wspólnedziałania na rzecz lepszego jutra. […]

Czytaj więcej
Skip to content