Szkolne półkolonie

Zgodnie z tradycją, w czasie wakacji nasza szkoła organizuje półkolonie tzw. „Lato w mieście” w terminach:

– 10.08 – 14.08.2020 I turnus

– 17.08 – 21.08. 2020 II turnus.

Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży w ramach „Akcji Lato 2020” jest możliwa w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020r.

Zajęcia będą miały charakter stacjonarny. Będą się odbywały na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. Przewidywane są następujące formy wypoczynku:

  • Rozgrywki sportowe na boisku szkolnym i zabawy na szkolnym placu zabaw.
  • Wędrówka piesza do Parku Kościuszki.
  • Wędrówka po Katowickim Parku Leśnym.
  • Kreatywne warsztaty plastyczne na ternie szkoły.
  • Wyjście do kina Helios w Libero.

Planujemy zorganizować wypoczynek dla 24 uczestników. Grupy mogą maksymalnie liczyć 12 osób. Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 22 czerwca 2020 r.  Na stronie szkoły znajduje się wniosek oraz karta wypoczynku, które należy wydrukować, a następnie uzupełnione dostarczyć do sekretariatu szkoły i dokonać odpłatności.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie województwa.

Wniosek

Karta

Oświadczenie

Skip to content