Międzynarodowy Dzień Ziemi!

22 kwietnia obchodziliśmy najpopularniejsze i najważniejsze na świecie święto ekologiczne – Międzynarodowy Dzień Ziemi!

To wyjątkowe święto ma uświadamiać ludziom na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. W tym roku, uczniowie naszej szkoły w różny sposób świetowali: wykonali plakaty o tematyce: „Planeta kontra tworzywa sztuczne”, oglądali prezentacje i filmy uświadamiajace wpływ naszych codziennych działań na poprawę jakości środowiska, byliśmy na seansie filmowym w kinie IMAX „Pod taflą oceanu”. Chętni uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie ekologicznym. W drugim etapie konkursu zostali wyłonieni najlepsi: Natasha D. z 8b, Oleksandr M. z 6a, i Zosia P. z 7b. Serdecznie gratulujemy!

Może być rysunkiem przedstawiającym mapa i tekst
Skip to content