Tomasz Huk – Dyrektor szkoły dziękuje za wspólnie spędzone chwile w szkole

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji szkoły

Dziś z ogromnymi i serdecznymi uczuciami żegnam się z Wami po prawie sześciu latach wspólnej pracy i poświęcenia dla dobra naszej szkoły. Jako dyrektor naszej Szkoły przez te lata miałem przyjemność obserwować Wasz rozwój, zaangażowanie oraz osiągnięcia, które sprawiają, że jestem niezmiernie dumny z naszej społeczności.

Praca w tej szkole była dla mnie źródłem nie tylko wyzwań, ale także niezapomnianych chwil pełnych radości i satysfakcji. Dziękuję Wam wszystkim za Wasze wsparcie, zaangażowanie i oddanie, które sprawiły, że nasza Szkoła rozwijała się i stawała się coraz lepszym miejscem dla naszej wspólnoty.

Chciałbym szczególnie podziękować moim współpracownikom – nauczycielom, pracownikom administracyjnym oraz obsłudze za ich ciężką pracę i poświęcenie, które przyczyniły się do osiągnięcia naszych celów edukacyjnych.

Dzieciaki, Wasza ciekawość, energia i entuzjazm zawsze były dla mnie inspiracją. Wierzę, że każdy z Was ma ogromny potencjał, który warto rozwijać i pielęgnować.

Rodzicom i Radzie Rodziców dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie przez te lata. Wasze wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły było nieocenione i niezapomniane.

Przychodzi czas na nowe wyzwania i nowe drogi. Dlatego też, z żalem w sercu, ale też z nadzieją na przyszłość, żegnam się jako dyrektor. Jestem pewien, że z nową Panią Dyrektor Gabrielą Marks  szkoła będzie kontynuować swoją drogę rozwoju i sukcesów.

Życzę Wam wszystkim samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz wiele radości
i satysfakcji z pracy i nauki. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na moje wsparcie
i życzliwość.

Z całego serca dziękuję Wam wszystkim i żegnam się z Wami z ogromną wdzięcznością i sentymentem.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,

Tomasz Huk

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11

z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Skip to content