Noc w szkole

W tym roku najlepsza i niezapomniana noc w szkole, dla uczniów klas 3 przypadła 22.03.

Od godziny 20.00 do… późnych godzin nocnych uczniów nie opuszczał dobry humor, pokłady energii i stos kreatywnych pomysłów, które spożytkowali podczas wspólnej kolacji, oglądania filmów, konstruowania wielkanocnych zajączków LEGO, programowania i kodowania robotów, układania najwyższej wieży z drewnianych klocków, grania w Bierki i planszòwki, rysowania, zabaw ruchowych w sali gimnastycznej, wspólnych tańców, czytania bajek a nawet wymyślania działań matematycznych dla swoich nauczycieli i wielu innych atrakcji. Kiedy w końcu przyszedł czas na sen, uczniowie z radością ułożyli się w swoich śpiworach i wykończeni, ale przeszczęśliwi zasnęli pod niebem pełnym gwiazd⭐🌜✨⭐✨🌛 To była najlepsza nocowanka 3a, 3b i 3c uwierzcie, ale zdjęcia nie oddają w pełni tego wspaniałego i radośnie spędzonego czasu.

Skip to content