Konkurs wiedzy o zdrowiu pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”

Z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia 17 kwietnia w klasach drugich i trzecich odbył się szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo” z udziałem eksperta – pielęgniarki szkolnej. Uczestnicy konkursu wykazali się wiedzą i umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów🤸💪🧑‍⚕️🍏🚑

Oprócz konkursu wiedzy o zdrowiu z okazji Światowych Dni Zdrowia w dniach 04.04.2024 r.-19.04.2024 r. szkoła podjęła wiele ciekawych inicjatyw, których celem było zachęcenie całej społeczności szkolnej do dbania o swoje zdrowie. A były to:

✅sztafeta szkolna na dystansie 1794 m z okazji Święta Szkoły;

✅cykl warsztatów kulinarnych;

✅quiz wiedzy o zdrowiu;

✅sadzenie nowalijek;

✅konkurs na fotografię kulinarną;

✅akcja informacyjno-edukacyjna;

I wiele innych.

Skip to content