WIELKI FINAŁ KOUL ZA NAMI

NA TALENT NIE MA RADY! Pod takim tytułem odbył się Koncert finałowy Katowickiego Orkiestrowego Uniwersytetu

Ludowego, który w pięknym stylu podsumował warsztaty muzyczne realizowane od IX -XII 2023r. w klasie 3a i 5c.

Zachwytom nie będzie końca! Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich dzielnych i zdolnych uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na scenie. Nasi uczniowie wystąpili obok dzieciaków dęciaków z SP nr 1, SP nr 48 i ZSiP nr 2. Na scenie towarzyszyli im muzycy z zespołu Mitch & Mitch. Ogromne podziękowania dla muzyków Pana Mateusza Misiaka oraz Pana Przemysława Drabczyka, którzy co tydzień z ogromną cierpliwością uczyli naszych uczniów w szkole. Koncert to podsumowanie działań eksperymentu edukacyjno-muzycznego realizowanego w Katowicach w ramach projektu „Katowicki Orkiestrowy Uniwersytet Ludowy. Na własną nutę”. Już po raz czwarty dzieci w Katowicach miały możliwość bezpłatnej nauki gry na instrumentach dętych. Do tej pory z muzycznych propozycji programowych KOUL skorzystało kilka tysięcy dzieci oraz ich rodzin !

fot. Tomasz Makula

Skip to content