W krainie Brzechwy, Chotomskiej i Tuwima

Dzisiaj, tj. 18.01.2024 r. w naszej szkole oficjalnie nagrodzono zwycięzców konkursu recytatorskiego pt. „W krainie Brzechwy, Chotomskiej i Tuwima”, który skierowany był do uczniów klas I-III.

Niezmiernie miło nam ogłosić wyniki konkursu:

KLASY PIERWSZE:

I miejsce: Małgorzata Sekta

II miejsce: Szymon Czajkowski – Koryciak

III miejsce: Piotr Gębarski

KLASY DRUGIE:

I miejsce: Piotr Pokorski

II miejsce: Szczepan Wujcik

III miejsce: Joanna Wieczorek

KLASY TRZECIE:

I miejsce: Zofia Gębarska

II miejsce:Laura Nocek

III miejsce: –

Szczególne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu, a przede wszystkim Szczepanowi Wujcikowi. Szczepan, Twoje spontaniczne wsparcie dla kolegi, który zapomniał tekstu, było nie tylko wzruszające, ale także dowodem Twojego wielkiego charakteru. W tych kilku chwilach Twoja postawa przypomniała nam, jak ważne jest nie tylko dążenie do własnych celów, ale także wspieranie innych w ich wysiłkach.

Największą liczbę punktów otrzymała uczennica klasy pierwszej, Małgosia Sekta. Niezwykłe umiejętności zarówno aktorskie, jak i recytatorskie.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Wam, rodzicom za niezwykłe zaangażowanie i trud, który włożyliście w przygotowania Waszych dzieci. To właśnie dzięki Wam, dzieci mają możliwość rozwijać swoje umiejętności recytatorskie, zdobywać pewność siebie i pasję do literatury. 

Widząc, jak Wasze dzieci prezentowały się na scenie, czujemy ogromną dumę z ich osiągnięć. Mamy nadzieję, że to doświadczenie przyniosło nie tylko radość z sukcesów, ale także cenne lekcje, które zostaną z nimi na długo.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za owocny czas i prawdziwe chwile wzruszenia!

🎈 🎈 🎈

Serdeczności,

Agnieszka Brańka

Skip to content