Wycieczka do KRAKOWA i FABRYKI BOMBEK

4 grudnia uczniowie klasy 3a i 3c wyruszyli autokarem do Krakowa. Zwiedzanie miasta rozpoczęli od spotkania z przewodnikiem i …smokiem wawelskim. Potem podziwiali piękny Wawel – dziedziniec zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Rynek oraz kiermasz świąteczny w Sukiennicach. Świeży biały ,,puch” i słoneczna pogoda dodały uroku i zachwycały zwiedzających. Następnie wyruszyli w dalszą drogę i pojechali do Miechowa, gdzie zwiedzali zakład produkujący bombki. Widzieli jak powstają te tradycyjne, świąteczne ozdoby o rozmaitych kształtach, a w końcu samodzielne malowali i zdobili bombkę dla siebie na pamiątkę. Pełni wrażeń wrócili do domu. Atrakcyjna wycieczka dofinansowana była z funduszy Środowiskowego Programu profilaktycznego ,,Łączy nas pasja”.

Skip to content