Warsztaty „me_HeLi-D” w ramach programu ERASMUS+

13 i 21 grudnia odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty w ramach realizacji międzynarodowego  projektu  me_HeLi-D.  

Celem projektu jest opracowanie i ocena opartego na badaniach narzędzia cyfrowego, ogólnie dostępnego z przeznaczeniem dla konkretnej grupy docelowej jaką są uczniowie (w wieku od 12 do 15 lat). Narzędzie ma służyć uczniom w zakresie: wspieranie ich zasobów osobistych, wzmacnianie i szerzenie wiedzy na temat zdrowia psychicznego.

W warsztatach uczestniczyła młodzież naszej szkoły  z klasy 7b i 8b.

Pierwsze warsztaty poprowadziła dr hab. Katarzyna Borzucka-Sitkiewicz, szkolny koordynator ds. promocji zdrowia – mgr Justyna Kasperska, nauczyciel języka angielskiego – mgr Ewa Gutkowska. W drugich warsztatach Uniwersytet Śląski reprezentowała dr Katarzyna Kowalczewska-Grabowska.

Skip to content