Szkolne półkolonie za nami!

Podczas ostatniego turnusu półkolonii również dużo się działo! Przy pięknej pogodzie dzieci korzystały z kąpieli wodnej na kąpielisku „Rolna”. Odwiedziły Nadleśnictwo Katowice, gdzie uczestniczyły w warsztatach ekologicznych z cyklu „Leśna ścieżka edukacyjna”. Atrakcją było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Na terenie szkoły dzieci wzięły udział m.in. w warsztatach fizyko – chemicznych „Lodowe Laboratorium” i „Kuchnia Molekularna”. Na zakończenie turnusu uczestnicy wybrali się do kina Helios na film pt.: „O psie, który jeździł koleją”. Półkolonię zakończyliśmy poczęstunkiem – smaczną pizzą. Na pamiątkę każdy uczestnik został obdarowany drobnym upominkiem. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas w wesołej i miłej atmosferze! Zapraszamy na kolejne turnusy – zimowe i letnie.

Skip to content