„CZY TWOJA SZKOŁA JEST COOL”! Oddaj swój głos i pomóż nam zdobyć cenne nagrody!**

**Zapraszamy do udziału w konkursie „CZY TWOJA SZKOŁA JEST COOL”! Oddaj swój głos i pomóż nam zdobyć cenne nagrody!**

Drodzy uczniowie, rodzice oraz społeczność szkolna,

Mamy ogromną radość poinformować o rozpoczęciu konkursu „CZY TWOJA SZKOŁA JEST COOL”!, który ma na celu zbieranie głosów na rzecz naszej placówki edukacyjnej. Wasza aktywna partycypacja w tym konkursie może nam pomóc zdobyć cenne nagrody, które przyczynią się do jeszcze lepszego funkcjonowania szkoły oraz wspierania waszych potrzeb edukacyjnych.

Oddanie głosu jest niezwykle proste:

1. **Odwiedź stronę konkursową:** : https://coolpack.com.pl/public/glosowanie/?utm_source=Redlink.pl&utm_medium=email&utm_campaign=2023-08-14%20kampania%20email

2. W polu lupa wpisz: Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach, aby wyszukać naszą szkołę.

3. **Oddaj swój głos:** klikając GŁOSUJĘ. W kolejnym kroku trzeba podać maila, na którego zostanie wysłany kod.

4. **Podziel się z innymi:** Zachęcamy do podzielenia się informacją o konkursie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, byśmy mogli zdobyć jeszcze więcej głosów.

5. Pamiętaj, że możesz oddać jeden głos dziennie!

Wasze głosy są dla nas niezwykle cenne. Dzięki nim możemy uzyskać wspaniałe nagrody dla szkoły (a nawet spotkanie z MARCINEM GORTATEM! ) oraz inne korzyści, które przełożą się na poprawę warunków nauki i rozwoju naszej społeczności szkolnej. Konkurs trwa do 15.09.2023, więc nie zwlekajcie – oddajcie swój głos już dziś i wspólnie uczyńmy naszą szkołę jeszcze lepszą!

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i wsparcie.

Skip to content