Pierwszy turnus szkolnych półkolonii

🌞❤️🌴Pierwszy tydzień wakacji dobiegł końca a wraz z nim zakończył się pierwszy turnus szkolnych półkolonii.

Podczas minionego tygodnia uczestnicy akcji „Lato w mieście” spędzali czas aktywnie i kreatywnie. Każdego dnia czekały na dzieci nowe atrakcje i ciekawe zajęcia. Piesza wędrówka do Katowickiego Parku Leśnego, piknik i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, pyszne lody, kąpiele w basenie przy Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Rolna, wycieczka do Muzeum Śląskiego i udział w ciekawych warsztatach, zajęcia plastyczne, kulinarne, zmagania sportowe czy wyjście do kina „Helios” to tylko część wydarzeń minionego tygodnia.

Uśmiechy towarzyszące uczestnikom naszych półkolonii świadczą, że wakacje w mieście mogą również być niesamowitą przygodą i wielką frajdą! Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnusy szkolnych półkolonii i życzymy wszystkim dużo słońca oraz wspaniałego letniego wypoczynku❤️☀️🌴

Skip to content