Festyn 2023 zakończony

Każdy festyn jest inny. W tym roku poświęcony był 30-leciu integracji w katowickich szkołach. Z tej okazji Pan dr Marcin Krupa przekazał naszej społeczności list, który został odczytany podczas międzyszkolnej paraolimpiady przez Pana Macieja Stachurę – Sekretarza Miasta. Podczas festynu mieliśmy również przyjemność gościć Panią Grażynę Burek – Zastępcę Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu w Katowicach oraz Pana Borysa Pronobisa – naszego radnego.  Dziękuję również za obecność radnych rady jednostki pomocniczej Brynów – Załęska Hałda Pani Jadwidze Wilk i Panu Kazimierzowi Kublinowi. Dziękujemy wszystkim gościom za obecność. Podczas festynu wspólnie z Panią Naczelnik Grażyną Burek wręczyliśmy Medal „Niezawodny Przyjaciel Szkoły” Pani Irenie Mulli, która w naszej szkole była nauczycielem w pierwszej klasie integracyjnej w Katowicach. Ponadto wręczyliśmy Honorowe Odznaki Szkoły dla uczniów którzy zrealizowali 11 zadań.

Uśmiechnięci i pełni energii po naszym festynie czekamy na upragnione wakacje. Dziękuje, że po raz kolejny spędziliśmy wspólnie czas 2 czerwca 2023. Szczególnie dziękuję za zaangażowanie i przygotowanie atrakcji festynowych nauczycielom, rodzicom, pracownikom administracji i obsługi szkoły, uczniom – wolontariuszom i naszym absolwentom.

Do zobaczenia na kolejnym festynie

Dyrektor szkoły

Tomasz Huk

Skip to content