30-lecia integracji w SP 11

Kolorowo🌈 radośnie😃 i sportowo🎾 zrobiło się w naszej szkole 2 czerwca.
Świętowanie 🎉🎈🎊 30-lecia integracji w SP 11 pod hasłem „JESTEŚMY RÓŻNI, JESTEŚMY RÓWNI”, objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy rozpoczął barwny korowód. Przewodniczył tej inicjatywie sekretarz miasta Katowice Pan Maciej Stachura wraz z Dyrektorem Szkoły Tomaszem Hukiem. Zaraz po rozpoczęły się rozgrywki sportowe pomiędzy uczniami 👧👨szkół integracyjnych z Chorzowa i Katowic.
Przed dekoracją zwycięzców🏆🏅, którego dokonała Pani Wicedyrektor Gabriela Marks, koło teatralne przeniosło nas 🎭 etiudą teatralną w czarno- biały świat, w którym dobro zwyciężyło zło. Wyreżyserowany spektakl wyszedł spod ręki Pani Anny Walczak.
Popołudniowy festyn umocnił tylko naszą INTEGRACJĘ, która mamy nadzieję będzie trwała, a serca nasze będą zawsze otwarte dla drugiego człowieka.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją pomocną dłoń w zorganizowanie tego wydarzenia.❤😍😘

Szczególne podziękowanie dla Studia Reklamy „Poster” w Rudzie Śląskiej za sponsoring ❤❤❤

Skip to content