V edycja programu EUROWEEK za nami

W dniach 23-27.04.2023 uczniowie klas 7 i 8 po raz kolejny uczestniczyli w specjalnym obozie edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.  Zajęcia były prowadzone w języku angielskim i polskim, w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży. W trakcie trwania szkolenia wszyscy uczestnicy mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki i Azji. Ponadto każdy uczestnik miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy.

Czy było fajnie? Zobaczcie sami: https://youtu.be/vJhiVaUi3Bo

Nam się bardzo podobało.

Do zobaczenia za rok 😊

Skip to content