Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Zielona Szkoła”

Dzięki Fundacja ING Dzieciom, w szczególności dzięki Paniom Wolontariuszkom Pani Joannie Korwin – Piotrowskiej oraz Pani Monice Adamus nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Zielona Szkoła”. Jest to eko konkurs grantowy, w którym Mamy naszych uczniów zdobyły dla szkoły 10 tys. złotych na zagospodarowanie terenu wokół szkoły. Celem projektu „Zielona Szkoła” jest zaangażowanie dzieci w ochronę środowiska i edukację klimatyczną oraz promocja aktywności pro-środowiskowej.

poniedziałek 22 maja rozpoczęliśmy działania wykonując nasadzenia krzewów oraz kwiatów. Pracy było bardzo dużo, ale jak zawsze nasi uczniowie z wielkim zapałem zaangażowali się w upiększenie terenu za co serdecznie Dziękujemy!👏👏👏

Serdeczne podziękowania za wkład pracy również dla naszych nauczycieli – Pani Urszuli Żmudy-Mroczki, Pani Eweliny Krzyżowskiej-Lux oraz Pani Wiesławie Pajestce😍😘🤗

Skip to content