1 c udała się na wycieczkę do Pyrzowic

Wiosennego, kwietniowego poranka klasa 1 c udała się na wycieczkę do Pyrzowic. Zwiedziliśmy Międzynarodowy Port Lotniczy. ✈️🛬🛩️ Poznaliśmy zawody, które wykonują ludzie każdego dnia na lotnisku. Pobyt na najwyższej w Polsce wieży kontroli ruchu lotniczego był dużym przeżyciem. Tam również podziwaliśmy widok na całe lotnisko. Na terenie lotniska poznaliśmy również pana sokolnika, który ze swoim sokołem dba o bezpieczeństwo samolotów przed ptakami, które mogą być bardzo niebezpieczne. Udało nam się poznać grupę do zadań specjalnych i ich sprzęt🧐 Mieliśmy okazję sprawdzić umiejętności psa służbowego🦮.

Wycieczka była „superowa”, jak mówią sami uczniowie. Panu Michałowi, Tatusiowi naszych klasowych kolegów bardzo dziękujemy za zorganizowanie wycieczki ❤️❤️❤️ i dostarczenie nam niesamowitych wrażeń🫶Może kiedyś spotkamy naszych uczniów, którzy będą pracować na lotnisku, a wybór zawodów jest ogromny 😉

Skip to content