W naszej szkole Dzień Otwarty

Dnia 9 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Gościliśmy przedszkolaki, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Wraz ze swoimi rodzicami oglądali oni występy artystyczne w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Później zwiedzali pracownie,
w których odbywały się, przygotowane specjalnie dla nich, różne, ciekawe zajęcia. Mogli sterować robotami, oglądać doświadczenia fizyczno- chemiczne, kodować na macie, grać na różnych instrumentach perkusyjnych. W pracowni biologicznej zobaczyli zwierzęta: rybki
i patyczaki. Dzieci samodzielnie wykonały ciekawe rysunki, a także ułożyły swoje imię z liter i odszukały wskazane cyfry. W harcówce przywitali ich harcerze i już teraz zaprosili na zbiórki zuchowe we wrześniu. Na koniec każde dziecko otrzymało nagrodę za wykonane zadania. Dzieci z uśmiechem na ustach opuszczały mury naszej szkoły, zapewniając, że wrócą tu po wakacjach.

Skip to content