Piątoklasiści nocą w szkole

Klasy piąte z 24 na 25 marca wzięły udział w „szkolnym nocowaniu” . 5B przed szkolnym nocowaniem zmierzyła się z mąką i innymi kuchennymi substancjami piekąc wyśmienite ciasteczka i pączki. Po godzinie 20.00 w szkole był już komplet uśmiechniętych piątoklasistów gotowych na nową przygodę. Atrakcji było wiele: gry i zabawy w sali gimnastycznej, wspólnie odtańczona „Belgijka” oraz zwiedzanie pokoju nauczycielskiego. Dwie sale lekcyjne zamieniły się w sypialnie, gdzie oglądaliśmy filmy i graliśmy w planszówki. Nie zabrakło także wojny na poduszki oraz snucia nocnych opowieści. W międzyczasie zjedliśmy pyszna pizzę oraz różne słodkości, w tym upieczone wcześniej ciasteczka.

A tak uczniowie ocenili tą szkolną „imprezę”:

„Nocowanie w szkole było naprawdę fajne, szkoda, że noc tak szybko minęła.”

„Myślę, że nigdy nie zapomnę tej nocy!”

„Oceniam nocowanie w szkole 10/10”

„Było bardzo fajnie. Miło się spędzało czas z klasą na nocowaniu.”

„Uważam, że nocowanka była ciekawa i fajna.”

„Ciekawe wydarzenie. Całość uzupełniali bardzo sympatyczni nauczyciele.”

„Dziękujemy za tą super noc.”

Uczniowie klas 5.

Skip to content