Noc bajkowo-filmowa w szkole

🌙✨😴W piątek – 3 marca o godzinie 19.45 do szkoły zaczęli przychodzić ,,spóźnieni uczniowie” klas drugich. Tym razem zamiast tornistrów przynieśli karimaty, śpiwory, nocny prowiant i świetny humor oraz moc emocji…Najpierw odbyły się zawody sportowe🤸‍♀️⛹️‍♀️🧘‍♀️ w sali gimnastycznej – oczywiście w drużynach byli uczniowie z różnych klas, potem pokaz gimnastyczny naszych szkolnych akrobatów. Po sportowych emocjach był czas na wspólną ulubioną kolację🍕🍕🍕, a także ,,przekształcenie” klas lekcyjnych w ,,sypialnie jednej nocy” oraz poznawanie zakamarków szkoły przy świetle latarek. Były filmy, czytanie bajek, gry planszowe🎬🎲🎯 i niekończące się nocne rozmowy z kolegami i koleżankami…Wszyscy byli zadowoleni z ,,biwaku w szkole” i planują już kolejne takie nocne przygody….

W poprzednim tygodniu noc w szkole spędzili natomiast uczniowie klas 1.

Czy szkoła wieczorową porą jest inna niż za dnia?🧐🧐🧐. Oczywiście 😍😍😍Pierwszoklasiści poznali szkołę na nocowaniu. Były gry i zabawy w sali gimnastycznej 🏃‍♀️🏃przepyszna pizza🍕planszogranie z rówieśnikami 🎲 zwiedzanie szkoły z latarkami🔦 no i wyczekiwane filmy i słuchowiska 📽. Nikt się nie nudził, było radośnie, no i inaczej niż w ciągu dnia…❤️😍❤️

Skip to content