Nocne after party klas czwartych

Oj, działo się!!! Z 17 na 18 marca „nocne buszowanie po szkole” rozpoczęliśmy okrzykami zachwytu i radości. Miny naszych wychowawców były bezcenne… 😎 Następnie przystąpiliśmy do przygotowania miejsc do spania. Materace, karimaty, poduszki, przytulanki, śpiwory, super prezentowały się w naszych „sypialniach”, którymi stały się sale lekcyjne (a propos: my nie zamienilibyśmy noclegu w szkole na żaden hotel). A zaraz potem… zabawom nie było końca. W atmosferze życzliwości sprawdziliśmy nasz słuch muzyczny, sprawność fizyczną i zdolności kulinarne. Gry planszowe, ruchowe zabawy integracyjne, piżamowe „after party”, karaoke oraz Just Dance pozwoliły nam spalić zbędne kalorie, po przepysznej pizzy. Nie udało się nas zmęczyć! Nawet podczas projekcji filmów wykazywaliśmy się bezgraniczną energią, a nocne pogaduchy trwały jeszcze przez wiele godzin. Sen był krótki! O godz. 6:00 nastąpiła „pobudka” przy użyciu syreny strażackiej oraz poranne intensywne porządki. Pełni wrażeń minionej nocy, rozeszliśmy się do domów. To była pierwsza noc w szkole i bardzo nam się podobała.

Julia Tylka, uczennica klasy 4c

Skip to content