Szkolna wycieczka narciarska

W piątek 10 lutego 2023r w SP 11 odbyły się legalne wagary pod nazwą ,,Szkolna wycieczka narciarska”.
W tym dniu duża grupa miłośników białego szaleństwa w różnym wieku udała się do Istebnej na stok Zagroń. Czas spędzony w szkolny ławkach został zamieniony na szaleństwo na stoku i świeżym powietrzu korzystając z uroków Beskidu Śląskiego. Uczestnicy musieli być grzeczni przed wyjazdem😉, ponieważ pogoda i warunki w tym dniu były cudowne, temperatura lekko na minusie, bezchmurne niebio i piękne słoneczko spowodowały, że piątkowe lekcje SP11 w Istebnej były dla uczestników bardzo udane i wyjątkowe.

Dziękujemy wszystkim za udział w wycieczce i super zabawę, a Dyrekcji za wyrażenie zgody na legalne wagary dzieci i opiekunów.