Szkolny Jarmark Świąteczny już za nami

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

W Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach 15.12.2022 r. odbył się Pierwszy Jarmark Świąteczny. Magiczna atmosfera świąt była okazją do spotkania w gronie uczniów, rodziców i nauczycieli przy Betlejemskim Ogniu Pokoju przyniesionym przez zuchy i harcerzy z IV Szczepu Harcerskiego. Przygotowane przez całą społeczność szkoły stragany, występy uczniów, chóru szkolnego i zespołu The Teachers  na długo pozostaną w naszej pamięci.

W imieniu swoim oraz Rady Rodziców serdecznie dziękuję za Państwa zaangażowanie w organizację I Jarmarku Świątecznego. To było pozytywne szaleństwo. Mam nadzieję, że sprzedający zadowoleni są ze sprzedaży, a kupujący z zakupów. Myślę jednak, że najważniejsze w tym wydarzeniu było nasze spotkanie.

Szczególne podziękowania kierują do koordynatorek jarmarku: do Pani Krystynie Stec-Żmii oraz do s. Marceli Sporysz.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji obsługi szkoły za zaangażowanie się w to wyjątkowe pełne magii szkolne wydarzenie. Dziękuję zespołowi The Teachers oraz chórowi szkolnemu, który wystąpił pod kierunkiem Pani Anny Grolik. Dziękuję Panu Rafałowi Kamińskiemu za relację fotograficzną, dziękuję Pani Bogusławie Czempiel za wystrój świąteczny szkoły. Panu Przemkowi Bednarzowi za zawieszenie girland świetlnych. Panu Grzegorzowi Zielonce za przygotowanie choinek. Wszystkim wychowawcom za przygotowanie uczniów do występów. Serdecznie dziękuję Pani Katarzynie Kozioł i Karolinie Żerebeckiej za pomoc w organizacji jarmarku.

Pozdrawiam serdecznie

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2023

Tomasz Huk – dyrektor szkoły

Skip to content