Idą Święta…

W piątek – 2 grudnia uczniowie klas II wzięli udział w atrakcyjnych świątecznych warsztatach i mieli  możliwość bliskiego kontaktu z wyjątkową techniką, która poza rejonem Koziegłów nie występuje nigdzie indziej na świecie. . . Goście  z Osikowej Doliny zapoznali uczniów z polską kulturą i tradycją zabawy przy użyciu oryginalnej techniki plastycznej, jaką jest tworzenie ozdób z osikowych wiórków. Zaprezentowali  ciekawy pokaz multimedialny, a następnie tworzyli wspólnie z uczniami dekoracje świąteczne – choinki.

Nowatorskie zajęcia plastyczne zapewniały rozwój kreatywności i zdolności manualnych. Czas spędzony w świecie kolorowych, osikowych płatków pobudzał wyobraźnię i dawał wiele satysfakcji z własnoręcznie wykonanej dekoracji  świątecznej.  Spotkanie z tradycją zapewniło uczniom świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Zajęcia realizowane były w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego ,,Łączy nas pasja”.

Skip to content