Z pasji do gotowania

W październiku i listopadzie odbywał się cykl warsztatów kulinarnych realizowanych w ramach środowiskowego programu profilaktycznego „Łączy nas pasja”.👩‍🍳👨‍🍳🍽

Zajęcia kulinarne są wspaniałą sposobnością do integracji grupy, rozwijania swoich zainteresowań, dążenia dziecka do własnej aktywności, samodzielności, dbania o zdrowie i niezależność. Przygotowanie posiłków i wspólne ich spożywanie z przyjaciółmi może być dla każdego źródłem przyjemności i zadowolenia.

Zajęcia prowadzone pod hasłem „Z pasji do gotowania” cieszyły się dużym zainteresowaniem i autentycznym zaangażowaniem uczestników. Młodzi kucharze poznali przepisy i samodzielnie przygotowali wspaniałe dania: gofry z owocami oraz lemoniadę, bruschettę z pomidorami i herbatę cytrynowa, twarożek z warzywami podawany z koktajlem bananowym oraz mus jabłkowy z migdałową posypką i czekoladę na gorąco.

Były to zajęcia pełne pasji i smaku… Kolejne zajęcia z cyklu mamy nadzieję już niebawem.❤️🧡💛

Skip to content