Półkolonie zimowe w SP11

Zimowe półkolonie w SP 11  – „Zima na start!”

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na półkolonie w pełni finansowane przez UNICEF w ramach akcji „Zima w mieście”  w terminach:

– I turnus:  16.01 – 20.01.2023  r.

– II turnus: 23.01 – 27.01.2023 r.

O kwalifikacji uczestników decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Zajęcia będą miały charakter stacjonarny. Będą się odbywały na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. W programie planujemy zorganizowanie. m.in.: wyjścia na basen, wyjścia do kina, zajęcia plastyczne i wiele wiele niespodzianek. Ponadto zapewniamy ciepły posiłek dla uczestników półkolonii.

 Czas trwania półkolonii: 8.00 – 15.00.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 7 grudnia 2022 r.  Na stronie szkoły znajduje się karta kwalifikacyjna, załącznik do karty kwalifikacyjnej, regulamin półkolonii, które należy wydrukować, a następnie uzupełnione dostarczyć do sekretariatu szkoły.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Karta kwalifikacyjna Pobierz

Załącznik do karty kwalifikacyjnej Pobierz

Regulamin półkolonii Pobierz

Organizacja wypoczynku i opieki dla najmłodszych dzieci w ramach akcji „Zima w mieście” jest możliwa w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia  w ścisłym reżimie sanitarnym.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie województwa.

Skip to content