Nintendo Switch Box – część 2

Kolejne grupy uczniów miały okazję zaprojektować pudełko na karty pamięci Nintendo Switch. Treść projektu nie zmieniła się i została przedstawiona w październikowym wpisie. Uczniowie odwzorowali modele bardzo precyzyjnie. Po zakończeniu projektowania, wybrane modele zostały wydrukowane a uczniowie mogli zabrać je do domu. W trakcie zajęć pojawiło się wiele pomysłów. Uczniowie podsunęli propozycje kolejnych ciekawych projektów a wybrane z nich to: a) uchwyt mocujący przedłużenie kabla USB (zabezpieczenie przewrócenia monitora przez uczniów klas 1-3), b) podstawka na pisaki sucho-ścieralne z magnesem, c) gry logiczno-zręcznościowe, d) modele łączeń atomów wybranych pierwiastków, i wiele innych, które z pewnością będziemy realizowali.