Pasowanie na ucznia 2023

13 października 2022 r. to dzień, w którym 61 pierwszoklasistów zostało przyjętych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11 w Katowicach.Podczas uroczystości nasi najmłodsi koledzy w obecności Dyrekcji Szkoły, swoich Nauczycieli i Rodziców z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki.Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenia na sztandar szkoły.Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.Po ślubowaniu aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach dokonał dyrektor szkoły dr hab. Tomasz Huk.Pierwszakom życzymy wielu sukcesów i dobrego samopoczucia w szkole.Dziękujemy Panu Mariuszowi Sładkowi za wykonanie pięknych zdjęć.

Skip to content