Nintendo Switch Box

W drugim etapie nauki zadaniem uczniów było zaprojektowanie pudełka umożliwiającego przechowywanie kart pamięci z konsoli Nintendo Switch. Zadanie było o wiele trudniejsze niż poprzednio. Odwzorowywany element posiadał dodatkowo nie tylko napisy, ale również LOGO. Na ściankach znajdywały się różnego rodzaju ozdobniki, co można zobaczyć na zdjęciach. Nauka polegająca na odwzorowaniu rzeczywistości jest bardzo pożyteczna. Umożliwia ona wytworzenie dowolnego elementu. Wiele profesjonalnych firm oferuje podobne usługi, których cena elementu w stosunku do oryginału jest wielokrotnie niższa. Uczniowie po zakończeniu zajęć, w domowym zaciszu realizowali własne pomysły, co jest bardzo motywujące dla nauczyciela.