Edukacyjne wyjście dla ducha i ciała klasy 2b

W przeddzień Święta Edukacji Narodowej klasa 2b wzięła udział w ciekawym wyjściu. Najpierw uczniowie obejrzeli piękny film „King – mój przyjaciel lew”. Obraz przypomniał dzieciom jak ważne w życiu są dobroć wobec ludzi i zwierząt, lojalność i prawdziwa przyjaźń, a także wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu. Dzieci były zachwycone muzyką i zdjęciami. Film rozbawił, ale też i wzruszył. Po przeżyciach duchowych, przyszedł czas na niespodziankę dla ciała, a raczej podniebienia. Pyszna pizza sprawiła ogromną radość małym smakoszom. Po doznaniach kulinarnych przyszedł czas na odpoczynek i relaksację na wygodnych leżakach i przytulnych wiszących koszach. Na sam koniec była jeszcze udana zabawa w promieniach jesiennego słońca ☀️🍂🍁🍂☀️ Po powrocie, w szkole uczniowie sprawili piękną niespodziankę swojej Wychowawczyni. Było miło i jakże słodko! Dzień Edukacji Narodowej uważamy za baaardzo udany, bo pamiętamy, że Edukacja to wspólne działania nauczycieli, dzieci i rodziców! 😊

Skip to content