Lato w mieście

Tegoroczne półkolonie już za nami. Ostatniego  tygodnia wakacji szczęśliwi uczestnicy szkolnych półkolonii nie mieli czasu na nudę.  Piesze wędrówki, wspólne zabawy, liczne warsztaty i wyjścia, mamy nadzieję że na długo pozostaną w pamięci dzieci ;). Wycieczka do Skansenu była nie tylko ciekawym punktem edukacyjnym, ale także spotkaniem z przyrodą. Uczestnicy chętnie zajadali się kiełbaskami, a wcześniej nie zapomnieli nakarmić stałych mieszkańców Skansenu. Nie mogło zabraknąć też  wyjścia do kina i szaleństw na pobliskim placu zabaw. Energię oczywiście regularnie uzupełnialiśmy, samymi pysznościami oraz samodzielnie przygotowaną  lemoniadą ;). Ostatnie dni półkolonii uczestnicy korzystali ze słonecznej pogody  na pobliskim, ulubionym basenie. Wakacje dobiegają końca, ale nauka przez zabawę jest u nas cały rok ;)!

Skip to content