Zapisane w kadrze

Maj i czerwiec to miesiące wycieczek szkolnych. W maju uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się na dwudniową wycieczkę do Olsztyna, gdzie oprócz obserwowania pięknych krajobrazów Jury Krakowsko – Częstochowskiej wzięli udział w warsztatach ekologicznych, poznając tajemnice przyrody nieożywionej. Z kilofami w ręku zbierali i rozpoznawali skały, minerały i skamieniałości w kamieniołomie. Atrakcją budzącą wiele emocji było nocne zwiedzanie ruin zamku w Olsztynie oraz wyprawa do jaskini jurajskiej.

W czerwcu uczniowie obu klas ponownie wybrali się na wycieczkę, tym razem obrali kierunek Goczałkowice – Zdrój. Oprócz warsztatów ekologicznych o wodzie (wartość edukacyjna 🙂 ) ogniska i spaceru po zaporze goczałkowickiej dużo frajdy wywołała podróż pociągiem oraz meleksami.

A jak się bawiliśmy? – zobaczcie sami 🙂

O dobre humory uczniów dbali nauczyciele: W Olsztynie p.Anna Grolik, p.Mariola Wosik, p.Agnieszka Szlęk i p.Wiesława Pajestka;

W Goczałkowicach p.Anna Grolik, p.Mariola Wosik, p.Danuta Tworuszka i p.Beata Antosz.

Skip to content