II etap szkolnego konkursu o Patronie szkoły

W dniu 31 maja 2022 r. odbył się II etap szkolnego konkursu o Patronie szkoły- zorganizowanego z okazji 100 -lecia szkoły. W konkursie wzięło udział 18 uczniów, spośród których do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 osób.

Uczniowie mieli do wykonania różnorodne zadania sprawdzające nie tylko wiedzę, ale spryt, bystrość umysłu, umiejętności manualne i inne. Trzeba było rozwiązać szyfr, ułożyć puzzle, uporządkować wydarzenia chronologicznie czy rozwiązać krzyżówkę. Mogliśmy popracować w zespołach i indywidualnie.

I miejsce zajęli ex aequo:

Justyna Czakańska- VII a i Paweł Banaś – VI b

III miejsce:

Michalina Merta – VII b

Wyróżnienie-  Alicja Górska – IV a

A oto krótka relacja fotograficzna z konkursu, który zorganizowała p. Danuta Chudek i p. Małgorzata Dymarz.

Gratulujemy zwycięzcom!

Skip to content