Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „MAM TALENT” on-line.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „MAM TALENT” on-line.

Uczestnicy konkursu w przygotowanych prezentacjach przedstawili swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, taneczne, akrobatyczne, manualne oraz związanych z zainteresowaniami i wiedzą! Nadesłane zgłoszenia wywarły ogromne wrażenie, różnorodność prezentowanych umiejętności i poziom ich wykonania sprawiły, że komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia.

Po burzliwych obradach, decyzją komisji konkursowej przyznano:

W kategorii klas 1-3:

I MIEJSCE: Wojciech Biela, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 10 w Katowicach.

II MIEJSCE: Gabriela Wajda, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie.

III MIEJSCE: Julia Kozioł, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

WYRÓŻNIENIE: Antoni Rak, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie.

W kategorii klas 4-8:

I MIEJSCE: Maja Flasza, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie.

II MIEJSCE: Emilia Kudela, Szkoła Podstawowa nr 53 w Katowicach.

III MIEJSCE: Joanna Kulig, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu.

WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Kmiecik, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i ogrom pracy włożony w konkursowe występy, laureatom serdecznie GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów!