Wizyta delegacji Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

W dniu dzisiejszym gościliśmy na terenie naszej placówki delegację Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W spotkaniu uczestniczył również p. Tomasz Wojtasik – Wojewódzki Koordynator Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, konsultant ROM-E Metis w Katowicach.

Zaproszeni goście z zainteresowaniem przyglądali się infrastrukturze oraz wyposażeniu naszej szkoły. Mogliśmy pochwalić się naszymi sukcesami w ramach realizacji programów prozdrowotnych oraz przedstawić prowadzone na terenie szkoły projekty. Celem spotkania było dzielenie się wiedzą oraz wzajemna wymiana doświadczeń w zakresie realizacji założeń Szkół Promujących Zdrowie.

Dziękujemy przedstawicielom placówek należących do Sieci Szkół Promujących Zdrowie z województwa podkarpackiego za miłą i owocną wizytę.

Skip to content