ŚWIATOWY DZIEŃ HIGIENY

W związku z obchodami Światowego Dnia Higieny wspólnie z parterem akcji Zdrowo i Sportowo marką Velvet, świetlica szkolna zaprosiła dzieci do laboratorium Misia Velvetusia. 🧑‍🔬👩‍🔬Zajęcia online pt. „Laboratorium Misia Velvetusia” przedstawiały ciekawe eksperymenty dotyczące walki z zarazkami, zastosowania chusteczek nawilżonych oraz mydła, pomagały zrozumieć podstawowe zagadnienia dotyczące utrzymania higieny i pozwalały przyswoić właściwe nawyki higieniczne!

🧫🧪Następnie dzieci samodzielnie wykonywały eksperymenty i wyciągały wnioski na ich podstawie. Uczestnicy zajęć świetnie się bawili w świetlicowym „laboratorium”.

📲💻Zapraszamy również rodziców już dzisiaj o godz. 18.00 do udziału w bezpłatnym webinarze – spotkaniu ze specjalistami on-line, związanym z Dniem Higieny. Zajęcia będą dostępne (transmitowane „na żywo”):

– FB akcji Zdrowo i Sportowo: https://www.facebook.com/akcjazdrowoisportowo/

– kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCA1thKCRAV2kNLVurCrhDNQ

Skip to content