Rozstrzygnięcie konkursu „JUBILEUSZOWA KARTKA URODZINOWA DLA MOJEJ SZKOŁY”

Z przyjemnością informujemy, że międzyszkolny konkurs plastyczny

„JUBILEUSZOWA KARTKA URODZINOWA DLA MOJEJ SZKOŁY”

został rozstrzygnięty.

Jury było pod wrażeniem kreatywność, oryginalność i estetyki nadesłanych kartek oraz wkładu pracy wszystkich artystów. Wybór laureatów nie był łatwym zadaniem, jednakże po burzliwych naradach wyłoniono następujących zwycięzców:

W kategorii klas 1-3:

I MIEJSCE ex aequo: Julia Welerowicz, Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach oraz Antonina Rajs, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

II MIEJSCE: Igor Chomen, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

III MIEJSCE: Oskar Majnardi, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

W kategorii klas 4-8:

I MIEJSCE: Wojciech Musialik, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

II MIEJSCE: Zuzanna Zwierzyńska, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

III MIEJSCE: Zuzanna Kołodziejska, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i ogrom pracy włożony w konkursowe prace, laureatom serdecznie GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów!