Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych z Fundacją Dr Clown

Zaangażowanie, troskliwość, poświęcenie, a to wszystko dla dobra pacjentów. Na co dzień wspierają pacjentów nie tylko opieką, ale tez dobrym słowem. Rola pielęgniarek jest niezwykle istotna…

12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych👩‍⚕️🚑💙

Z tej okazji świetlica szkolna przyłączyła się do akcji organizowane przez Wolontariuszy Fundacji Dr Clown Fundacja Dr Clown Region Śląsk. Uczniowie przygotowali własnoręcznie wykonane 💝💌kartki z życzeniami, by uhonorować pracę i wsparcie pielęgniarek. Kartki zostały przekazane do fundacji, która wręczyła upominki i laurki pielęgniarkom pracującym w szpitalach, w ponad 40 miastach w całej Polsce.

💐💙Nie zapomnieliśmy również o Pani Pielęgniarce pracującej w naszej szkole – mgr Marioli Golik, której złożyliśmy życzenia, wręczyli laurki oraz podziękowali za życzliwość i uśmiech dla każdego korzystającego z Jej pomocy i opieki.

Z okazji Święta Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych Wyrażamy wdzięczność za wykonywanie trudnej, wymagającej zaangażowania, profesjonalizmu i odpowiedzialności pracy na rzecz drugiego człowieka. Życzymy wszystkim Pielęgniarką zdrowia, siły i wytrwałości w wykonywanej pracy, a w życiu osobistym spokoju, harmonii, radości, ciepła i miłości.

Uczniowie i Nauczyciele SP11

Skip to content