MAMY MISTRZA – FINAŁ KONKURSU „EKOLOGICZNA 11” JUŻ ZA NAMI.

18 maja w ostatnim etapie konkursu „Ekologiczna 11” uczeń klasy 8a – Igor P. został mistrzem ekologii. II miejsce zajęli ex aeqwo: Justyna C. z klasy 7a oraz Mateusz K. z klasy 8c. III miejsce zdobył Oliwier R. z klasy 8c.

Rywalizacja była zacięta i tylko 1 punkt dzielił Mistrza z Vice Mistrzami. Uczestnicy w finałowym etapie musieli ułożyć puzzle z ptakami i dopasować do zdjęć ich nazwy, wykazać się znajomością drzew oraz dopasować logo do nazw Parków Narodowych.

W drugiej części konkursu nasi finaliści sprawdzili swoją wiedzę ogólną z ekologii w turnieju „jeden z pięciu”. Przebieg tej części zaskoczył nawet organizatorów – uczniowie przypisywali pytania „na siebie” walcząc do końca o każdy punkt. Wszyscy uczestnicy wykazali się  wiedzą i zaangażowaniem.

Dziękujemy za udział i dobrą zabawę. Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY.

Pomysł i realizacja: Danuta Tworuszka i Mariola Wosik

Skip to content