Zakończenie I turnusu akcji „Zima w mieście”

I tydzień szkolnych półkolonii „Zima w mieście” dobiegł końca.

Obfitował on w wiele atrakcji, które pozwoliły spędzić czas ciekawie i aktywnie. Uczestnicy mieli okazje eksperymentować w Pałacu Młodzieży podczas warsztatów fizyko – chemicznych „Badacz przyrody”. Podczas zajęć artystycznych pod okiem animatora z fundacji „Akuku” dzieci wykonały przyjazne, pluszowe „skrzaty”. Mieliśmy również okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych, które tak bardzo lubimy. Dla poniesienia sprawności fizycznej dwukrotnie pojechaliśmy na Basen Brynów oraz często spacerowaliśmy i bawiliśmy się w Parku Kościuszki. Na zakończenie tygodnia pełnego wrażeń wybraliśmy się do kina Helios na film pt. „Skarb Mikołajka”, który dostarczył nam dużo dobrej zabawy.

Przed nami II turnus zimowych półkolonii. A już za pół roku zapraszamy na wakacyjne atrakcje „Lata w mieście”.

Skip to content